Antyalergiczna pościel dla dzieci

kołderka dla niemowlaka

W ofercie sklepu Szwalnia Snów na stronie internetowej Szwalniasnow.pl znaleźć można szeroki wybór rozmaitych akcesoriów do łóżeczek (baldachim, moskitiera czy też praktyczny przybornik), ochraniaczy, przewijaków, śpiworków, zasłon dla dzieci oraz komplety pościeli przeznaczonych wyłącznie dla najmłodszych. Dostępne są zarówno kołdry i poduszki, jak i prześcieradła. Wiele z nich można kupić w łączonych zestawach. Produkty Szwalni Snów odznaczają się trwałością i wysoką jakością wykonania. Akcesoria są nie tylko funkcjonalne, ale również, uszyte według niebanalnych projektów i wzorów, stanowią eleganckie i atrakcyjne wizualnie uzupełnienie każdego pokoju dziecięcego.

Antyalergiczne kołdry dla dzieci
Kołderka dla niemowlaka powinna być przede wszystkim wykonana z antyalergicznego materiału. Antyalergiczna kołdra dla dzieci dobrze sprawdzi się zarówno w przypadku dzieci z różnego rodzaju alergiami, jak i w przypadku tych, które nie mają z tym żadnych problemów. Kołdry te są bowiem w pełni bezpieczne, nie wywołują podrażnień ani uczuleń, a dodatkowo ich właściwości sprawiają, że skóra dziecka swobodnie oddycha i przesadnie się nie poci. Miękka, lekka, odporna na odkształcanie pościel sprawi, że dziecko poczuje się komfortowo.

Szeroka oferta pościeli
W ofercie marki Szwalnia Snów znajduje się mnóstwo modeli, dostępnych w komplecie wraz z poduszkami. Do wyboru klientów pozostają kołdry w najbardziej uniwersalnych wymiarach, jak między innymi: 120×150 cm oraz 100x135cm. Większa z nich przeznaczona jest do większych łóżeczek, podczas gdy mniejsza sprawdzi się w niemal wszystkich rodzajach łóżeczek dla niemowląt. Wysokiej jakości, ręcznie wykonane, produkty Szwalni Snów powstają w Polsce. Dodatkowo wyposażone są w poszycia z mikrofazy oraz, wspomniane już, wypełnienie z antyalergicznej włókniny poliestrowej.

 

Zobacz więcej: Szwalnia snów | Kołderka dla niemowlaka