Cukierki i ciastka z nadrukiem – skuteczna promocja firmy

słodycze reklamowe

Jeszcze kilka lat temu reklama kojarzona była wyłącznie z filmikiem telewizyjnym albo ulotką ze zdjęciem. Obecnie takie formy promocji zwracają na siebie coraz mniejszą uwagę. W związku z tym trzeba należy poszukiwać nowych form reklamy.

Super Słodycze

To sklep internetowy, którego oferta obejmuje słodkości posiadające nietypowe opakowania – gdyż znajdują się na nich spersonalizowane etykiety. Na nich zamieszczane są: nazwa, logo lub inne ważne informacje. I to właśnie taki rodzaj reklamy będzie w stanie przyciągnąć nowych klientów. Dlaczego? Ludzie nie czytają ulotek, nie czytają nazw sponsorów na plakatach. We współczesnym świecie najważniejszy jest bowiem krótki i konkretny przekaz. Otrzymany słodycz, na przykład ciastka z nadrukiem, na których zawarte będzie logo jednej firmy, na pewno zwrócą na siebie uwagę. Będzie to bowiem udane połączenie zabawy i komercji, czyli tego co przyjemne z tym, co chce się sprzedać. Słodycze reklamowe stać się reklamą o wysokiej jakości i niepowtarzalności.

Zalety słodyczy reklamowych

Etykiety i opakowania z logo (albo nazwą firmy), staną się doskonałą wizytówką danego przedsiębiorstwa. Jednocześnie słodycze na pewno wzbudzą u potencjalnego klienta bardzo dużo pozytywnych emocji. Ciastka, cukierki, lizaki z nadrukiem staną się idealnym nośnikiem reklamowym. Wszyscy, którzy otrzymają paczkę/pudełko/butelkę z informacją o firmie, będą mieli z nią same pozytywne skojarzenia. Słodycz wywoła myśli o pysznym smaku i zapachu, dawce energii, czy o zaspokojeniu chęci na coś słodkiego. Dzięki temu wszystkiemu między obdarowanym a firmą wytworzą się dobre emocje, które spowodują, że ten pierwszy będzie chętnie korzystał z proponowanych mu później usług czy produktów.

Zobacz więcej: Super słodycze | Słodycze reklamowe