Filmy z góry

zamow filmowanie dronem w rentgrandfox krakow

Kraków jest pięknym miastem, do którego to przyjeżdża wielu turystów. Może on pochwalić się pięknymi widokami, zabytkami i historią. Wszyscy przyjeżdżają oglądać znanego z legendy smoka, znajdującego się na Wawelu, w Krakowie. Liczne atrakcje sprawiły, że bardzo popularne w mieście Kraków stało się tworzenie filmików z wysokości – filmowanie dronem.

Filmowanie dronem Krakowa daje fantastyczne efekty. Dzięki zastosowaniu drona widać całą panoramę otaczającą licznych turystów. Uwiecznianie najpiękniejszych monumentów w Krakowie z powietrza stało się nie lada wyzwaniem dla okolicznych fotografów i stąd też właśnie powstał pomysł na filmowanie dronem Krakowa. Taki pomysł rozwinął też niezły biznes jakim stał się wynajem drona.

W krakowskich firmach można wypożyczyć drona wraz z profesjonalną obsługą. Inaczej mówiąc możemy zamówić filmowanie dronem, które zrealizują dla nas fachowcy posiadający sprzęt w postaci nowoczesnego drona, doświadczenie w filmowaniu dronem oraz mający wszelkie pozwolenia, bowiem nie jest tak, że każdy może sobie wszędzie sterować dronem.

Dron stal się fajną perspektywą dla tworzenia ujęć z góry. Szeroki obraz jaki otrzymujemy pozwala nam na ujęcie ogromnej skali. Film czy fotografia z wykorzystaniem drona jest o wiele bardziej efektowna niż ujęcia naziemne. W Krakowie bez problemu znajdziemy wypożyczalnie dronów. Mamy możliwość sami obsłużyć taki sprzęt lub też wynająć fachowca, który zrobi to za nas.

Osobom szukającym usługi jaką jest filmowanie dronem polecam skorzystać z oferty tej firmy: http://www.rentgrandfox.pl/dron/