Kreatywna reklama firmy – napoje promocyjne

napoje reklamowe

Obecnie na rynku wiele przedsiębiorstw oferuje podobne lub takie same zakresy usług oraz sprzedawanych towarów. Klienci często sami nie wiedzą, do której z firm się udać w celu zaspokojenia swoich konsumenckich potrzeb. Usługodawcy czy też różnego rodzaju sprzedawcy, aby stać się rozpoznawalnymi wśród innych i nie tracić klientów starają się ich zatrzymać lub pozyskać nowych nie tylko poprzez podnoszoną jakość towarów i świadczonych usług , ale również rozdając wiele darmowych gadżetów.

W tym zakresie prężnie działają firmowe działy marketingu i reklamy, które prześcigają się w pomysłach na stworzenie chwytliwych i niekiedy intrygujących haseł. Ich zadaniem jest skupienie naszej uwagi na wizerunku marki lub oferowanym produkcie. Wiele firm, jako gadżety rozdaje smycze do kluczy lub telefonów, różnego rodzaju słodkości, długopisy ze swoim logiem czy też z gumową końcówką do ekranów dotykowych, a nawet napoje promocyjne.
Napoje reklamowe rozdawane są przeważnie podczas różnego rodzaju eventów i imprez okolicznościowych. Posiadają spersonalizowaną etykietę, dzięki której rozpoznawalność danej marki znacznie wzrasta.

Przedsiębiorstwa reklamowe specjalizujące się w tworzeniu nalepek promocyjnych naklejają je na wody najwyższej jakości, które pochodzą z polskich źródeł i od solidnych dostawców takie jak: źródlane, mineralne, funkcjonale i dla dzieci, a także na wszelkiego typu napoje gazowane i energetyczne. Ich pojemności zazwyczaj wynoszą: 250 ml, 330 ml, najmniej popularnymi są te o wielkości 500 ml i 750 ml. Rozdawane płyny przelewane są do aluminiowych puszek oraz butelek wykonanych z tworzywa sztucznego lub szkła. Gdy zamawiany napoje promocyjne musimy pamiętać, że firma produkująca je dla nas wytworzy większą ich ilość, ponieważ bardzo często nieopłacalna jest produkcja pojedynczych sztuk.

Zobacz też: Napoje promocyjne | Oh-Drink