Liposukcja – podstawowe informacje

lifting.krakow

Na zabiegi medycyny estetycznej decyduje się coraz więcej kobiet. Mężczyźni również chętniej poprawiają swój wygląd. Medycyna estetyczna dysponuje dużą ilością środków ujędrniających, wygładzających i upiększających twarz. Najchętniej wykonywanym zabiegiem jest lifting twarzy, również szyi i powiek. Dzięki zabiegom upiększającym twarz wydaje się młodsza, a skóra staje się zdrowsza. Liftingi sprawiają, że kobiety czują się atrakcyjniejsze, a tym samym wzrasta im samoocena.

Zabiegi nie oznaczają od razu operacji plastycznych. Dzisiejsze zabiegi pozwalają na niechirurgiczne metody odmładzania. Oczywiście, musimy powtarzać takie zabiegi częściej, nawet kilka razy, ale są mniej inwazyjne i bezpieczniejsze. Istnieje wiele metod na niechcianą, podstarzałą skórę. Pamiętajmy, że medycyna estetyczna ciągle się rozwija. Ważne, aby każdy zabieg skonsultować z lekarzem, on najlepiej oceni, która z metod będzie najlepsza dla naszej skóry twarzy, oczu i powiek.

Kolejnym popularnym zabiegiem, ale za to o wiele bardziej inwazyjnym jest liposukcja. Jest to zabieg odsysania tłuszczu z różnych miejsc ciała. Miejsce, w którym zazwyczaj najwięcej odkłada się tkanki tłuszczowej, będzie proponowaną częścią ciała na usunięcie tłuszczu. W obecnych czasach, gdzie model kobiety to zadbana, szczupła bez zbędnej tkanki tłuszczowej Pani, liposukcja jest najprostszym rozwiązaniem. Utrzymanie cały czas stałej wagi przy szybkim trybie życia jest ciężkie, dlatego kobiety decydują się na inwazyjne usuwanie nadmiernej tkanki tłuszczowej. Liposukcja jest zabiegiem modelującym sylwetkę, przed każdym zabiegiem czeka na nas szczegółowa wizyta konsultacyjna u chirurga.

Przeczytaj więcej o liposukcji Kraków