Mała łazienka też może być piękna

mała łazienka

Łazienka jest niezbędnym pomieszczeniem w każdym domu czy mieszkaniu. Bez niej obecnie ciężko sobie wyobrazić normalne funkcjonowanie. Każdy przecież musi się porządnie wyszorować oraz załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. Niekiedy jednak nasze mieszkanie nie ma wydzielonej odpowiednio dużej przestrzeni na łazienkę i musimy rezygnować z dużej wanny z hydromasażem i wieloma innymi dodatkami na rzecz ciasnego i niekomfortowego prysznica.

Na szczęście producenci ceramiki łazienkowej jak i mebli prześcigają się w rozwiązaniach aby i mała łazienka mogła być w pełni zagospodarowana i cieszyła oko zarówno właściciela jak i gości.

Obecnie na rynku jest wiele muszli toaletowych, które nie zajmują ogromnej przestrzeni, a ich elementy takie jak spłuczka mogą zostać schowane w ścianę. Również meble posiadają wiele funkcji nie tracąc przy tym na swej pojemności dzięki czemu nie zabraknie nam miejsca na pochowanie ręczników, suszarki czy proszków do prania. A jak już jesteśmy przy praniu to warto wspomnieć o pralnicach, które już nie są ogromnymi klockami zajmującymi pół łazienki.

Obecni możemy wybrać wąskie, ale długie pralki ładowane od góry oraz szerokie, acz krótkie ładowane standardowo – od przodu. Warto pamiętać, ze pralnica także może służyć nam jako półka, choć nie radzę stawiać na niej ciężkich rzeczy.
Jak widzimy nawet posiadanie małej łazienki nie musi oznaczać, że trzeba będzie zrezygnować z komfortu i wygody, a każdy hydraulik z całą pewnością doradzi nam jak dobrze wykorzystać niewielką przestrzeń.

Zobacz też: Hydraulik Kraków