Na problemy z kręgosłupem

masaż leczniczy

Roma od pięciu lat pracowała w hurtowni artykułów biurowych. Mimo stanowiska typowo biurowego, jej praca często była związana z przenoszeniem ciężkich kartonów z towarem. Zajmując się sprzedażą elektroniczną, musiała również dbać o stany magazynowe produktów, którymi handlowała w Internecie. Od pewnego czasu zaczął dokuczać jej ból pleców.

Przez dłuższy czas bagatelizowała problem, tłumacząc sobie, że to tylko chwilowe przeciążenie podczas większych zamówień towaru. Ból jednak nie przechodził. Czasami był lżejszy, a czasami stawał się tak uciążliwy, że nie mogła wytrzymać, siedząc przy biurku. Podczas pewnego piątkowego wieczoru, kiedy wybrała się na wino z koleżanką, postanowiła opowiedzieć o swoich problemach z kręgosłupem. Koleżanka poleciła jej, żeby wybrała się na masaż leczniczy (więcej o tym masażu znajdziesz na fizjoterapiaortomed.pl/uslugi/masaz-leczniczy/). Zaraz w poniedziałek Roma umówiła się na pierwszy masaż. Ból podczas masażu był nie do wytrzymania, jednak zaraz po odczuła znaczną ulgę. Od długiego czasu pierwszy raz przespała całą noc i z nową energią wróciła do pracy. Była pod wrażeniem, jak jedna wizyta u masażysty przyniosła jej ulgę. Niestety, po kilku tygodniach problemy z kręgosłupem wróciły. Ból był tak silny, że Roma musiała wziąć kilka dni urlopu zdrowotnego.

Wyliczyła, że jeśli będzie musiała bardzo często chodzić na masaże, to wyjdzie ją to bardzo drogo. Znajomy, który ją odwiedził, opowiedział jej, że umówi ją na masaż sportowy, z którego korzysta przed i po maratonach. Zapewniał Romę, że to bardzo dobry specjalista i zna się na różnych urazach. Pomoc specjalisty, którego polecił jej znajomy, okazała się zbawienna.