Niebanalny pomysł – panele szklane

panel szklany do kuchni

Modną i nowoczesną w ostatnich latach, ozdobą ścian w kuchni czy łazience stały się panele szklane. Zastępują one kafelki, tapety czy też kamień ozdobny lub też tynk strukturalny. Są łatwe do utrzymania w czystości, trwałe, elegancko prezentują się na ścianach i są odporne na czynniki zewnętrzne. Panele szklane występują w przeróżnych wzorach, kolorach i fakturach.

Umieszczana jest na nich grafika, lub są jednobarwne, ale jeżeli jest to odpowiednio gruba tafla można w niej rzeźbić. Oprócz rzeźbienia, w szkle można zatapiać drobne minerały jak żwirek, mikę czy piasek, albo formować pęcherzyki powietrza. Wtedy gdy szkło zostanie odpowiednio podświetlone światłem punktowym ukazuje niesamowity efekt dekoracyjny, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów.

Panele szklane do kuchni. Tafle szklane w kuchni świetnie sprawdzą się nad kamiennymi blatami, w miejscach narażonych na częste zabrudzenia. Jeżeli kuchnia posiada wiele innych dekoracji, to najlepiej sprawdzą się panele szklane jednobarwne lub z ciekawą fakturą. Na rynkach krajowym i zagranicznych jest wiele firm zajmujących się produkcją, dystrybucją i montażem szklanych paneli. Firmy prześcigają się w ofertach warunków sprzedaży i zapewniają dogodne terminy.

Na taflach szklanych można umieszczać nie tylko grafikę lub zatapiać w niej przedmioty, ale również drukować zdjęcia własne. Zostaną one powiększone do dowolnego rozmiaru i zamontowane na ścianie w wybranym miejscu. Takie zdjęcia na szkle będą niebanalną ozdobą każdego pomieszczenia, a jednocześnie będą nam przypominać cudowne chwile, uwiecznione w szkle.