Stylowa suknia ślubna

suknia ślubna

Dzień ślubu, poprzedzające go wielomiesięczne przygotowania oraz samo wesele są wydarzeniami, które z pewnością tkwią w głowach nawet małych dziewczynek. Bo która z nas nie marzy o tym od dziecka, aby z naszym księciem z bajki stanąć na ślubnym kobiercu w wymarzonej białej sukni. Dlatego już od najmłodszych lat wiele kobiet ma zakodowane w głowach, że ten dzień powinien być dla nich idealny.

Ale zejdźmy na ziemię. Odsuwając na bok temat całego stresu i wątpliwości, milionów załatwień, począwszy od fotografów, kateringu, odpowiedniego miejsca na wesele, takiego aby pomieściło naszych wszystkich gości tak naprawdę największe znaczenie mają dla nas suknie ślubne.

Moda ślubna stała się od pewnego czasu tematem bardzo popularnym. Butiki z modą ślubną prześcigają się w coraz to nowych pomysłach, aby w tym jedynym, szczególnym dniu jak najwięcej par skorzystało właśnie z ich oferty. Bo jak doskonale wiemy koszt sukni ślubnej szytej na miarę, wliczając w to wszystkie poprawki rozpoczyna się od 2500 zł, a górnego pułapu cenowego raczej nie ma. Trochę lepiej sprawa ma się z garniturami męskimi, ale tu też przyszłe małżeństwo będzie musiało się z liczyć z kosztem rzędu nawet paru tysięcy z domowego budżetu.

Dlatego też coraz więcej par decyduje się na zakup sukni od zaprzyjaźnionej krawcowej. Po pierwsze wspomagamy w ten sposób małe przedsiębiorstwo, po drugie cena jest znacznie niższa, a zazwyczaj możemy przygotować własny projekt, wnosić poprawki i żaden z gości weselnych nie zorientuje się, że to nie suknia z salonu. Najważniejsze jednak, aby nasz wybranek w tym dniu był rzeczywiście tym jedynym.