System zarządzania apteką – rsa24.pl

system zarządzania apteką

System zarządzania apteką – jest to oprogramowanie, które pozwala na pełne wspomaganie ludzi zarządzających siecią aptek. Wspiera także pracę personelu pracującego w aptece. Oprogramowania, które wspierają zarządzanie rynkiem farmaceutycznym, to innowacyjne rozwiązania, które warto poznać i z nich skorzystać.

KS-ZSA – to zintegrowany system zarządzania apteką , ale umożliwia on także wsparcie w zarządzaniu całą siecią aptek. Posiada od wszystkie możliwe narzędzia, które są niezbędne aby móc sprawnie i skutecznie zarządzać siecią aptek. Jest on w pełni zintegrowany z systemem aptecznym, co znacznie ułatwia oraz usprawnia pracę w obu systemach. Pozwala on na tworzenie zestawień oraz przekrojowych analiz, baz towarów oraz dostawców, a także centralizuje znaczną część procesów w skali całej sieci aptek.

Jest to bardzo przyjaźnie skonstruowany system dla osób, które zarządzają siecią aptek. Dlatego też, wygląd i funkcjonalność tego systemu jest zbliżony do systemu KS-AOW.  W systemie KS-ZSA istnieje możliwość m.in. tworzenia zamówień centralnych w skali całej sieci. Działanie takie bardzo usprawnia zarządzanie magazynami, co przekłada się na optymalną politykę zakupową.
Głównymi zaletami powyżej opisanego systemu, dla osoby zarządzającej, której zależy na sprawnej pracy oraz możliwości szybkiego reagowania należą:
– centralizacja procesów w całek sieci aptek,
– możliwość szerokiego zakresu analiz danych,
– stałe raporty mailowe o stanie sieci.

Wykorzystując wszystkie powyżej opisane funkcje systemu, z ponownym zaznaczeniem, że jest on kompatybilny z system aptecznym, można nim szybko i sprawnie monitorować oraz w pełni zarządzać siecią aptek. System zarządzania apteką KS-ZSA właśnie takie możliwości zapewnia. A to z całą pewnością, przełoży się na sukces finansowy firmy.